ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ВОКЗАЛ ЧИ ЖД КАСИ:

Залізничний вокзал Київ Пасажирський: інформація про центральний вокзал столиці

Крім центрального залізничного вокзалу Київ Пасажирський, у столиці функціонують й інші залізничні вокзали: Дарницький та «Караваєві Дачі», які обслуговують потяги міжобласного та приміського значення. 

Також у столиці є велика кількість залізничних станцій, куди прибувають і вирушають приміські поїзди та місцеві електрички (Київ-Волинський, Київ-Деміївський, Почайна, Борщагівка, «Лівий берег», «Протасів Яр», Святошин, Київська-Русанівка).

Залізничний вокзал «Київ-Пасажирський»

Центральний залізничний вокзал Києва був збудований у 1868 р., після чого неодноразово був реставрований, останнє масштабне оновлення будівлі вокзалу здійснилося у 2001 р., коли було збудовано також і Південний вокзал столиці, що дозволив суттєво розвантажити Центральний залізничний вокзал Києва.

Будівля київського залізничного вокзалу має дуже велику історичну цінність для країни. Воно було реконструйовано за проектом архітектора О. Вербицького та виконано у стилі необарокко та конструктивізму.

Залізнична станція головного вокзалу «Київ-Пасажирський» обслуговує потяги всіх напрямків по Україні та Європі, зокрема з Польщею, Чехією, Литвою, Австрією, Молдовою та іншими країнами. Вихід на колії до поїздів далекого прямування можливий із підземного переходу, а також через наземний перехід головної будівлі залізничного вокзалу.

Центральний залізничний вокзал у Києві має 14 колій для поїздів далекого прямування, 8 шляхів Приміського вокзалу та Північні платформи (перебувають на перегоні Київ-Пасажирський - Київ-Товарний).

залізничний вокзал Київ Пасажирський

Центральний залізничний Київ

Для зручності пасажирів, касовий зал залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» розділений на каси з поточного та попереднього продажу залізничних квитків, міжнародні каси, каси повернення проїзних квитків та експрес-касу, де можна купити залізничні квитки на потяги, які відправляються менше, ніж за 2 години. Уточнити розклад поїздів можна в довідковому бюро залізничного вокзалу Києва.

Біля центрального входу до Головного залізничного вокзалу Києва розташовані зупинки маршрутних таксі та автобусів, станція метро «Вокзальна» та стоянка автобусів приміського та міжобласного сполучення "Київ" на вулиці Симона Петлюри.

Додаткові послуги на жд вокзалі

На території Головного залізничного вокзалу Києва працює сервіс-центр, де можна відпочити у комфортабельному залі очікування, подивитися телепередачу, скористатися душовою чи випити чашку кави чи чаю. Також тут можна замовити різноманітні послуги (носильника, таксі, готель тощо). До послуг гостей конференц-зал, а також ксерокс, принтер, комп'ютер, телефон, Wi-Fi та ін. 

Серед інших, можна виділити такі послуги, що надаються залізничним вокзалом «Київ-Пасажирський» для киян та гостей столиці:

 • цілодобові каси (зокрема, для інвалідів та пасажирів із дітьми у залі № 3)
 • довідкове бюро залізничного вокзалу (режим роботи: цілодобово).
 • зали очікування (безкоштовний зал, зал очікування для пасажирів з дітьми та для інвалідів, зал підвищеної комфортності, а також зал очікування у сервісному центрі).
 • камери зберігання (ручні, автоматичні, режим роботи: цілодобово).
 • кімнати відпочинку на вокзалі (одномісний, дво- та тримісний номер, номер підвищеної комфортності ).
 • послуги для осіб з обмеженими можливостями (за послугами звертатися до чергового залізничного вокзалу Києва).
 • медпункт та аптека (графік роботи: цілодобово).
 • безкоштовний Wi-Fi для відвідувачів сервісного центру.
 • туалети.
 • заклади харчування (кафе, кіоски).
 • банкомати.

Південний залізничний Київ

Варіантів вибору житла біля Центрального залізничного вокзалу Києва дуже багато. За 5 хв. ходьби розташований тризірковий готель ibis Kyiv Railway Station, де можна замовити також сніданок. 

Також ви можете зняти кімнату чи апартаменти неподалік залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський». Можна забронювати номер онлайн на спеціалізованих сайтах або вибрати потрібний варіант житла на території самого вокзалу (власники квартир або їх представники стоять біля центрального входу вокзалу з табличкою «квартира» або подібними написами). 

Ціна проживання в апартаментах поруч жд вокзалу здебільшого вища, ніж у готелях.

Тема: залізничний вокзал Київ Пасажирський

2 коментарі:

Анонім сказав...

як добратися на метро з троещини до вокзалу Київ пасажирський?

Анонім сказав...

яка ціна на готель на жд вокзалі на одного?

Дописати коментар

Розклад руху, квитки, телефони: