ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ВОКЗАЛ ЧИ ЖД КАСИ:

Вокзал ЖД кассы ДОНЕЦК, билеты на поезд | Залізничні каси в м. Донецьк

Нові жд каси в Донецьку: можливість комфортно купити квитки на потяг

Після проведення капітального ремонту в Донецьку відкрилися жд каcсы попереднього продажу квитків, розташовані по вулиці Університетській, 35.

ЖД каси Донецька значно оновилися: там проведено ремонт касового залу, "віконець", де можна купити квитки на поїзд, для осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачено пандус, а жд каса № 5 обладнана спеціальною кнопкою виклику квиткового касира, в касовому залі встановлені місця для сидіння.

Паралельно з ремонтом жд кас у Донецьку для пасажирів впроваджені також інновації в обслуговуванні. Так, вперше на Донецькій залізниці в касах впроваджена "електронна черга". Тепер, щоб купити жд квиток в касі на будь-який потяг, потрібно скористатися спеціальним терміналом. Без відповідного талона квитковий касир не зможе обслуговувати пасажирів.

Як купити квитки жд за новою системою?

На екрані пристрою покупцеві досить просто натиснути на кнопку, щоб зареєструватися в черзі. Далі термінал видає талон, на якому зазначено номер клієнта в черзі. При цьому стояти в черзі для того, щоб купити жд квитки в м. Донецьк відтепер не обов'язково. Для пасажирів передбачені місця очікування. Після звукового сигналу терміналу на екранах у залі з'являється номер талона і залізнична каса, в якій людина зможе купити квиток на поїзд Донецьк-Київ, Донецьк-Москва або на будь-який інший напрямок.

Як замовити квитки на поїзд через інтернет?

Вперше на Донецькій залізниці в касовому залі встановлено також кіоск самообслуговування, де пасажир може замовити квиток на потяг по Інтернету . Даний кіоск, який дозволяє купити жд квитки онлайн, працює як сенсорний телефон.

ЖД каси Донецьк - адреса і телефон

Каси попереднього продажу квитків на поїзд в Донецьку працюють за адресою вул. Університетська, 35. Телефон жд кас в Донецьку 305-40-59.

Донецк: жд кассы, де і як можна купити квитки на потяг в Донецьку

0 коментарі:

Дописати коментар

Розклад руху, квитки, телефони: